Kurumsal

Şirktimiz, müşterilerinin her türlü ihtiyaçlarına cevap verebilmeyi hedefleyen 'Finansal Koruma' konusundaki faaliyetleri sigorta, kişisel koruma, birikim ve gayrimenkul planlama alanlarını kapsamaktadır.

Vizyonumuz

Sigorta güven konusu olduğu için...
Müşterilerimiz, kendilerine verdiğimiz tavsiyelere güvenmek zorunda oldukları için...
Doğru sigorta ihtiyaçlarımız karşılandığında, hayata karşı daha güvenle bakabileceğimiz için...
Kapasitemize ve Grubun geleceğine güvendiğimiz için...
“Güven” yaratan Sigortacılar olma tutkumuzu birbirimizle paylaşalım.

Misyonumuz

Yakınlık, Sorumluluk ve Dayanışma ilkelerimiz doğrultusunda; yenilikçi ve yaratıcı çözümlerimizle pazara katma değer katarak, sigortacılıkta hizmet kalitesini yükseltmek,
Müşteri memnuniyetimizi en yüksek seviyeye taşımak amacıyla, iş ortaklarımıza en iyi şekilde destek vermek.


Kalite Politikamız

  • Her zaman, müşteri memnuniyetini gözeterek standart sigortacılık hizmetlerinin ve anlayışının ötesinde bir hizmet sunacağız.
  • Müşterilerimizin bize duyduğu güven doğrultusunda hareket ederek, Groupama Sigorta’lı olmanın bir ayrıcalık olduğunu hissettireceğiz.
  • Takım olarak çalışma arkadaşlarımızı mutlu kılacak bir çalışma ortamı yaratma konusunda çaba gösterecek, sürekli öğrenecek ve bizlerden beklenen yetkinliklerimizi geliştireceğiz.
  • Acente ve iş ortaklarımızın ihtiyaç ve beklentilerini sürekli izleyerek, çalışma yöntemlerimizi bu ihtiyaçları karşılayacak ve müşterilerimiz için sürekli katma değer yaratacak düzeye getireceğiz.
  • Yaptığımız her işin, geliştirdiğimiz her yöntemin daha iyisinin olabileceğini her zaman hatırlayarak, hiç bir koşulda kaliteden ödün vermeden Kalite Yönetim Sistemimizi sürekli iyileştireceğiz.