Ankara Web Tasarım - Google Seo Hizmetleri


Erzurum'da Kavga 9 Yaralı

haber resim

PASİNLER'DE TAŞLI, YUMRUKLU KAVGA: 5 YARALI
Erzurum’da önceden aralarında husumet bulunan iki grup arasında çıkan kavgada 5 kişi yaralandı. Edinilen bilgiye göre, Erzurum’un Pasinler ilçesine bağlı Yeniköy mahallesinde ikamet eden K.K., C.K. ile A.Z., T.Z. ve A.Z. arasında bilinmeyen bir konu nedeniyle aralarında tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle taraflar birbirine yumruk ve taşlarla saldırdı. Kavgada K.K., C.K. ile A.Z., T.Z. ve A.Z yaralandı. Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

HINIS'TA KAVGA: 4 YARALI
Erzurum’da iki grup arasında çıkan yumruklu kavgada 4 kişi yaralandı. Alınan bilgiye göre, Erzurum’un Hınıs ilçesine bağlı Göller mahallesinde ikamet eden M.B., N.B. ve O.D., D.D. arasında bilinmeyen bir nedenden dolayı tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle iki grup birbirini yumruklarla darp etti. Çıkan kavgada M.B., N.B. ve O.D., D.D. hafif şekilde yaralandı. Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.


AutoSurf Traffic Exchange: Powerful Results with SEO tips | 10KHits - 10KHits provides quality traffic hits to your personal or business websites.