ETKA MEKANİK

Mekanik tesisat alanında endüstriyel ve sosyal tesis mekanik tesisat uygulamaları anlamında 10 yılı aşkın edinilen tecrübemizin sonucu 2013 yılının ilk çeyreğinde firmamız faaliyetlerine başlamıştır.

ETKA MEKANİK MÜHENDİSLİK firması ile hayata geçirmek istediğimiz düşünce dürüst ve müşteri odaklı çalışarak, uzun yıllar sektörde örnek olacak bir organizasyon olabilmektir.Personel merkezli, müşteri memnuniyetli ve dürüst yapısıyla uzun yıllar sektöre hizmet etmek borcumuz ve asli görevimizdir.

etka mekanik mühendislik
ankara mekanik taahhüt
Genel Merkez Binasının Mekanik Tesisat uygulamalarını başarı ile tamamladık.
Türk Exim Bank
Mağazalar zincirlerinin projelerinde başarılı uygulamalar ürettik.
METRO
Mekanik Tesisat tadilat uygulamalarını başarı ile tamamladık.
OPTİMUM AVM ANKARA

KENDİNİ "YENİLEYEN"

Firmamız, sektöründeki "Global" gelişmeleri sürekli olarak takip etmektedir. Tüm uygulamalarımızda güncel ve yenilikçi çözümler üreterek, marka değerimize sürekli artı puan katıyoruz...

"HERŞEY" KURALLARA UYGUN

Kalite tüm çalışanlarımızın dengeli olarak paylaştığı bir sorumluluktur. Çevreye, İş sağlığı ve Güvenliği kurallarına ve topluma olan sorumluluğumuzun bilincinde hareket ediyoruz.

MİSYONUMUZ

Kuruluşumuzu tercih eden müşterilerimizin memnuniyet ve güvenlerini ön planda tutarak, uygulamalarımızda, en verimli ve uzun ömürlü çözümleri üretmek, hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutmaktır.

VİZYONUMUZ

Hizmet verdiğimiz sektördeki kalitemizi pekiştirerek sürdürmek, ETKA MEKANİK ismini güvenli, genç, dinamik, yenilikçi kavramlarıyla kalıcı bir şekilde özleştirmektir.